Kontakt

Virksomheten ligger sentralt plassert i Røyken kommune.

Det er god bussforbindelse med Drammen og togforbindelse med Oslo.

* Må fylles ut




Tlf:

31 29 76 50

EMAIL:

post@manifestsenteret.no

ADRESSE:

Hyggenveien 25

3440 Røyken

FAX:

31 28 33 54

Mailadresser til ansatte:

Bjørn Andreas Spæren, Institusjonssjef sparen@manifestsenteret.no
Siv Kjelsås Kvinge, Psykiater kvinge@manifestsenteret.no
Arild Bodin, Inntaksansvarlig bodin@manifestsenteret.no
Laila Winblad, Avdelingsleder (avd. 1) winblad@manifestsenteret.no
Bjørn Thomas Lien, Konst. Leder (avd. 2) lien@manifestsenteret.no
Line Brudvik, Avdelingsleder (avd. 3) brudvik@manifestsenteret.no
Hilde Solberg, Avdelingsleder (drift) solberg@manifestsenteret.no
Elisabeth Pedersen, HR-rådgiver pedersen@manifestsenteret.no
Geir Widmark, Vaktmester widmark@manifestsenteret.no